Praktyczne gadżety reklamowe do samochodu

Gadżety reklamowe
Gadżety reklamowe

Jeździmy dużo. Do pracy, do rodziny i na wakacje. Pokonujemy setki kilometrów, by dostać się z punktu A do punktu B. Jak sobie tę podróż umilamy? Rozmawiamy z współpasażerem, włączamy radio lub płytę z ulubioną muzyką. A jak sobie jazdę ułatwiamy i czy w ogóle to robimy? Z tym bywa różnie. Z braku wiedzy lub czasu, nie posiadamy w aucie wielu przydatnych gadżetów. Praktycznych i uniwersalnych, znacznie podnoszących komfort podróżowania. Najwyższy czas to zmienić. Obdarujmy siebie (lub kogoś) gadżetami do samochodu!

Zacznijmy od bezpieczeństwa. Każdy kierowca ma obowiązek posiadania samochodowej apteczki. Przyda się nam również młotek bezpieczeństwa (w zestawie z nożem). Młotek, niezbędny w awaryjnej sytuacji, pozwoli wydostać się z samochodu, a nóż pomoże przeciąć pasy bezpieczeństwa. W wyposażeniu każdego auta powinna znaleźć się również kamizelka bezpieczeństwa. Niekiedy musimy wysiąść z samochodu, bo nieoczekiwanie coś się w nim zepsuło. Kamizelka sprawi, że będziemy dobrze widoczni, przede wszystkim dla innych kierowców.

Praktyczne gadżety reklamowe to przedmioty, które zdecydowanie ułatwiają życie kierowcom. Zalet skrobaczki do szyb nie trzeba nikomu wymieniać. Na rynku dostępne są również skrobaczki z rękawicą, która ochroni dłoń przed siarczystym mrozem. Aluminiowa osłona na szybę to ochrona przez cały rok. Zimą nie pozwoli na utworzenie się szronu, latem spowoduje, że samochód szybko się nie nagrzeje.

Jakie gadżety reklamowe mogą się jeszcze przydać? Alkomat zapewni bezpieczną jazdę. Ciśnieniomierz do opon zagwarantuje komfort i mniejsze zużycie paliwa. Wieszak samochodowy ułatwi transport odzieży. Wygnieciona sukienka na rodzinnym lub służbowym spotkaniu nie wygląda przecież zbyt elegancko. Z kolei telefon możemy umieścić na specjalnym uchwycie, przymocowanym do szyby specjalną przyssawką.

A z jakiego gadżetu reklamowego będzie zadowolony solenizant, którego chcielibyśmy obdarować samochodowym upominkiem? Może specjalne naklejki, udające zarysowanie? Ubaw po pachy gwarantowany. A tradycjonalistom lub osobom o mniejszym poczuciu humoru, wręczajmy nowoczesne i praktyczne gadżety reklamowe. Kamera samochodowa z pewnością się przyda.